Ciaze w coraz mlodszym wieku

Ciaze w coraz mlodszym wieku co za tym idzie

Ciaze w coraz mlodszym wieku

Widzimy wyraźnie, że w tych czasach dzieci rodzą dzieci, zaczyna się to stawać coraz poważniejszym problemem. Niestety, ale sytuacja, jaką mamy aktualnie w naszym świecie pokazuje jasno, że niestety, ale słaba edukacja seksualna oraz mocna rozwiązłość doprowadzają do tego, że mamy mnóstwo problemów. Nowo narodzone dzieci nie czują przynależności, nie są w żaden sposób kochane ani doceniane, bowiem są dziełem przypadku, a co za tym idzie także trudno im znaleźć swoje miejsce na ziemi.

Te ciąże to wina nie tylko młodych ludzi, którzy uprawiają nierozsądny seks, ale także całego systemu prawnego i oczywiście także rodziców, którzy nie potrafią wytłumaczyć swoim dzieciom tego, jakim zagrożeniem może być dla nich przypadkowy seks.

Wiele dzieci rodzi się w związku z jednorazowymi sytuacjami, które jak wiadomo mają na takie dziecko najgorszy wpływ. Matka i ojciec spotkali się tylko raz, nawet nigdy się nie znali, a owocem ich spotkania stało się dziecko, które nigdy nie będzie miało pełnej rodziny. Gdyby tacy młodzi ludzie wcześniej się zabezpieczali, to nie byłoby z tym problemu. Tymczasem oni woleli iść na żywioł, a następnie dali życie dziecku, które musi przez ich postępowanie cierpieć.

– autor